DarmoweAutomaty
DoGry
Wolf Rising automaty do gry

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Wolf Rising

Twórcy z IGT zapraszają nas do puszczy Północnej Ameryki, gdzie będziesz miał szansę spotkać wilki w grze online Wolf Rising. W tej pięknej, nieprzebytej jeszcze dziczy, opanowanej przez wilki, dzięki grze poznasz te urocze zwierzęta. Możesz cieszyć się atmosferą dzięki wielu specjalnym symbolom. Gra oferuje pięć bębnów i do 53 linii.

Hojność wilków nie zna granic

Symbol bonusowy, który możesz znaleźć w grze Wolf Rising, jest Indiański artefakt – Totem, który może zastąpić każdy symbol, by stworzyć zwycięską kombinację. Innym symbolem jest Bonus, który przyznaje darmowe obroty. Skorzystaj z hojnych wygranych w grze Wolf Rising, przyniesionych przez te cudowne zwierzęta.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Wolf Rising
Game Platform IGT
Lines 100
Reels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
Lucky Tree darmowe automaty online

Lucky Tree

Lucky Tree darmowe automaty online gwarantuje świetną zabawę i wyjątkową grę z wieloma bonusowymi symbolami

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Cosmic Fortune

Cosmic Fortune

Internetowe automaty do gry Cosmic Fortune. Najwyższe jackpoty, jakie można w kasynach internetowych zdobyć

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Wild Turkey

Wild Turkey

Slotowe gry w kasynie Wild Turkey. Najwyższe jackpoty, jakie można w kasynach internetowych zdobyć

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo