DarmoweAutomaty
DoGry
Wolf Rising automaty do gry

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Wolf Rising

Twórcy z IGT zapraszają nas do puszczy Północnej Ameryki, gdzie będziesz miał szansę spotkać wilki w grze online Wolf Rising. W tej pięknej, nieprzebytej jeszcze dziczy, opanowanej przez wilki, dzięki grze poznasz te urocze zwierzęta. Możesz cieszyć się atmosferą dzięki wielu specjalnym symbolom. Gra oferuje pięć bębnów i do 53 linii.

Hojność wilków nie zna granic

Symbol bonusowy, który możesz znaleźć w grze Wolf Rising, jest Indiański artefakt – Totem, który może zastąpić każdy symbol, by stworzyć zwycięską kombinację. Innym symbolem jest Bonus, który przyznaje darmowe obroty. Skorzystaj z hojnych wygranych w grze Wolf Rising, przyniesionych przez te cudowne zwierzęta.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Wolf Rising
Game Platform IGT
Lines 100
Reels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
Fortune Girl

Fortune Girl

Automaty do Gry Fortune Girl. Oprócz tego możesz ciągle pomnażać swoje wygrane

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Batman video sloty za darmo

Batman

Batman video sloty za darmo gdzie możesz znaleźć właściwą drogę do bogactwa

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Automaty do gry Jockerizer

Jokerizer

Automaty do gry Jokerizer. Fair play jest zagwarantowane przez licencję w EU

Hot Game Gry Slotowe Automaty Owocówki

Kliknij tutaj i graj za darmo