DarmoweAutomaty
DoGry
Thunderstruck slotowe Gry

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Thunderstruck

Z grą Thunderstruck zapamiętasz nordyckiego boga sztormu, deszczu, niebios i płodności Ziemi – Thora. Dla każdego fana opowieści sci-fi, Microgaming przygotował w tym automacie 5 bębnów z 9-oma liniami oraz wiele bonusów, które poprowadzą cię do niewiarygodnych wygranych.
Jako symbole zostały ulubione narzędzia takie jak młot czy kij, który strzelał błyskawicami i inne. Te narzędzia są bardzo ważne w tym interesującym automacie pełnej przygód. Znajdziesz tutaj trochę specjalnych symboli, takich jak na przykład symbol Wild, który zastępuje każdy inny na bębnach i przybiera postać Thora we własnej osobie. Możesz także wygrywać darmowe obroty, które dostarczą ci symbole Scatter.

Walcz z silnym bogiem i zostań wynagrodzony dobrem Ziemi

Thunderstruck slotowa gra jest doświadczeniem pełnym wyjątkowych funkcji, bogatych animacji i w szczególności wciągającym motywem. Posmakuj przygody, którą możesz wypróbować za darmo lub grając na prawdziwe pieniądze w najlepszych licencjonowanych europejskich kasynach z interesującymi bonusami.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Thunderstruck
Game Platform Microgaming
Lines 9
Reels 5
Graphics 2/10
Sound Effects 2/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe

Lucky 8 Line

Lucky 8 Line to 9-bębnowy, 8-liniowy automat wrzutowy. Wygrane są możliwe na dowolnych 3 liniach poziomych, 3 liniach pionowych i/lub na obu przekątnych

Game Gry Slotowe Automaty Owocówki

Kliknij tutaj i graj za darmo

Jimi Hendrix maszyny wrzutowe

Jimi Hendrix

Jimi Hendrix maszyny wrzutowe, głównym bohaterem tej gry Jimi Hendrix. Jest on najlepszym wirtuozem gitary wszech czasów

Hot Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Automaty do gry Crazy Cows

Crazy Cows

Automaty do gry Crazy Cows. Fair play jest zagwarantowane przez licencję w EU

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo