DarmoweAutomaty
DoGry

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

The Legend of Shangri-La: Cluster Pays

The Legend of Shangri-La: Cluster Pays to 6-bębnowy, 5-rzędowy online wideo slot z mechaniką Cluster Pays.

Gra ma funkcje: Sticky Re-Spins, Random Substitutions, Nudge Reel i Free Spins. Gra jest rozgrywana na grupach symboli, 1-10 poziomach zakładu (10 żetonów na poziom) i przy różnych wartościach żetonów. Nie ma tu linii zakładów. Poziom zakładu jest ustawiany przy pomocy selektora poziomu. Wartość monety jest ustawiana przy pomocy selektora Wartość Monety. W polu monety wyświetlana jest liczba dostępnych monet. Autogra- gra automatyczna przez wybraną liczbę rund.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Legend of Shangri-La
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Rows 5
Reels 6
HD Yes
Game Features Sticky Re-Spins
Free Spins Yes
3D Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
Wild Jane

Wild Jane

Kręć bębnami w automaty do gry Wild Jane i graj w grę pełną akcji

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Holly Madison darmowe automaty do gry

Holly Madison

Automat Holly Madison oferuje także niesamowite symbole bonusowe, które zwiększą twoje szanse na wygranie jeszcze większej kwoty

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Automaty do gry Dragon born za darmo

Dragon Born

Automaty do gry Dragon born za darmo. Wyjątkowe nagrody za każdym razem

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo