DarmoweAutomaty
DoGry
Slots of Money

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Slots of Money

Slots of Money to darmowe sloty z trzema grami bonusowymi. Nagrody są przyznawane za 4 lub więcej takich samych symboli, gdy przylegają one do siebie w dowolnym miejscu na ekranie gry.

Zasady gry

Twój stan konta, wygrane i zakład całkowity są przez cały czas wyświetlane na dole ekranu. Wybierz swój zakład, naciskając przyciski strzałek w górę i w dół. Naciśnij przycisk „Zakręć”, aby wnieść zakład i rozpocząć grę.

Bonus żetonu

Czasami w grze bez wygranej, jeśli widoczne są 3 symbole żetonów, możesz otrzymać Bonus żetonu. Wybierz jeden żeton, aby odkryć nagrodę.

Bonus małego automatu

Uzyskanie jednego lub więcej symboli małego automatu w dowolnej pozycji uruchamia Bonus małego automatu. Zakręcenia na małym automacie zależą od liczby widocznych symboli małego automatu.

Bonus połączenia gotówki

Czasami po rozpoczęciu gry ekran może wyświetlić opcję „Wybierz mnie” w każdej pozycji. Wybierz jedną pozycję, aby odkryć symbol, który zostaje następnie zablokowany. Otrzymujesz też 4 ponowne zakręcenia. Symbole, które pasują do wybranych na początku, również zostają zablokowane i wygrane są wypłacane po każdym ponownym zakręceniu. Ponowne zakręcenia są rozgrywane po stawce gry uruchamiającej. Optymalną strategią jest wybór symbolu drugiego od góry w 4 kolumnie. Bonusu połączenia gotówki nie można uruchomić ponownie

Przerzuć jeszcze raz

Czasami po przegranej grze możesz otrzymać bonus Przerzuć jeszcze raz. Symbole obrócą się i zmienią w inny zestaw symboli. W ten sposób mogą utworzyć wygrywającą kombinację.

Bonus przerzucenia małego automatu

Czasami po przegranej grze możesz otrzymać bonus Przerzucenia małego automatu. Kilka symboli odkryje mały automat do gry i przydzieli kilka zakręceń na małym automacie.

Zasady gry

  • Wypłaty są dokonywane zgodnie z tabelą wygranych.
  • Wszystkie wygrane są mnożone przez zakład.
  • Tylko pozycje zawierające wygrywający symbol są używane do określenia wygranej dla tego symbolu.
  • Pokrywające się wygrane są dodawane.
  • Usterka unieważnia wszystkie wypłaty i gry.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Slots of money
Game Platform BetDigital
Technology HTML5
Reels 18
Lines -
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Hot Game Gry Slotowe
Sumo Spins

Sumo Spins

Pierwszorzędna rozrywka na automatach Sumo Spins i innych uwielbianych grach czeka na Ciebie w kasynach online

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Prosperity Palace

Prosperity Palace

Prosperity Palace to gra slotowa wideo z 5 bębnami i 10 stałymi liniami wypłat, zainspirowana tysiącletnią kulturą azjatycką. Towarzysz szczęśliwym bliźniakom i odkrywaj bogactwa na bębnach

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Lost Relics

Lost Relics

Zagraj w jednorękiego bandytę Lost Relics i wszystkie najbardziej pożądane wśród graczy gry hazardowe online. Zapraszamy do wzięcia udziału w innych grach hazardowych

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo