DarmoweAutomaty
DoGry
Secrets of Christmas darmowe automaty do gry

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Secrets of Christmas

Secrets of Christmas to 5-bębnowy, 3-rzędowy automat wideo z zastępującymi symbolami Wild, Free Spins i funkcjami premiowymi Free Spins. Gra jest rozgrywana na 25 liniach zakładów (na stałe), 1 - 10 poziomach i różnych wartościach monety. Poziom zakładu jest ustawiany przy pomocy selektora Poziomu. Poziom stawki oznacza liczbę monet postawionych na linię stawki. Wartość monety jest ustawiana przy pomocy selektora  Wartość monety. W polu Monety wyświetlana jest liczba dostępnych monet. Podczas gry przy najwyższym poziomie stawki Stawka maks - powoduje rozegranie gry przy maksymalnej liczbie linii stawek i przy bieżącej wartości żetonu. Podczas gry na dowolnym niższym poziomie stawki, aby rozegrać grę na wybranym poziomie, należy dwukrotnie kliknąć Stawka Maks.

Autogra - gra automatyczna przez wybraną liczbę rund. Wygrywające kombinacje i wypłaty są realizowane zgodnie z Tabelą Wypłat. Wygrana z linii zakładu w żetonach jest równa wartości wyświetlanej w tabeli wypłat pomnożonej przez poziom zakładu. Wygrana linii zakładu w walucie równa jest wygranej w monetach przemnożonej przez wartość monety. Wypłacana jest tylko najwyższa wygrana na linii stawki. Wygrane z linii zakładu płacą, jeśli występują w kolejności od lewej do prawej rolki. Jednoczesne wygrane na liniach stawki są dodawane.

 

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Secrets of Christmas
Game Platform NetEnt
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 25
Game Features Wild symbols, Scatters
Free Spins Yes
Theme Christmas, Santa Claus
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
Slammin 7s

Slammin 7s

Graj w Slammin 7s w Maszyny wrzutowe, które przyniesie Ci mega wygrane

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Pirates Charm

Pirates Charm

Pierwszorzędna rozrywka na automatach Pirates Charm i innych uwielbianych grach czeka na Ciebie w kasynach online

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Slotowe gry Prowling Panther

Prowling Panther

Za każdym razem gdy wykręcisz wygrywającą kombinację w Prowling Panther, zwierzęta obudzą się do życia a Ty poczujesz dreszcz zniewalających nagród

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo