DarmoweAutomaty
DoGry

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Ruletka VIP

  • Ta gra jest wersją online europejskiej ruletki, w której celem gry jest przewidzenie, w których z 37 numerowanych przedziałów zatrzyma się kulka. Poprawne przewidzenie wygrywającego przedziału daje graczowi wygraną zgodną z tabelą wypłat wygrywającego zakładu.
  • Gracz wnosi jeden rodzaj zakładu lub kombinację zakładów, wliczając w to zwykłe zakłady stołu i specjalne wzorce wnoszenia zakładów, ograniczone tylko przez stół i limity typów zakładu. Jak tylko gracze wniosą swoje zakłady i nacisną Zakręć, koło ruletki zaczyna się kręcić. Kulka toczy się w przeciwnym kierunku niż koło po krawędzi koła i strąca diamenty. Kulka zatrzymuje się w losowo wybranym przedziale.
  • Figurka Dolly umieszczana jest w obszarze wnoszenia zakładu na stole, pokazując zwycięską liczbę, która prezentowana jest także na tablicy.
    Wszystkie zakładu, które nie zgadzają się z wygrywającą liczbą są usuwane ze stołu.
  • Jeśli gracz postawił zakład na zwycięską liczbę, gra wypłaca wygraną graczowi zgodnie z tabelą wypłat dla wygrywającego zakładu.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title VIP Roulette
Game Platform NetEnt
Technology Flash
Wheels 1
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Gry Stołowe Ruletka Online
Space Wars video sloty

Space Wars

Space Wars video sloty.Sklonowane symbole zwiększają szanse na wygranie maksymalnej wypłaty 400.000 monet

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Slotowe gry Prowling Panther

Prowling Panther

Za każdym razem gdy wykręcisz wygrywającą kombinację w Prowling Panther, zwierzęta obudzą się do życia a Ty poczujesz dreszcz zniewalających nagród

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Fire Joker

Bębny mogą odpalić w każdej chwili w grze Fire Joker, slotowej grze wideo z 3 bębnami i 5 stałymi liniami wypłat. Wygraną stanowi kombinacja trzech takich samych symboli na dowolnej linii wypłat

Hot Game Gry Slotowe Joker Automaty Owocówki

Kliknij tutaj i graj za darmo