DarmoweAutomaty
DoGry
Reptoids

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Reptoids

Reptoids to slot wideo z 5 rolkami i 20 liniami wypłat od lewej do prawej. Gra posiada 10 zwykłych symboli, które wygrywają, jeśli co najmniej 3 z nich są ułożone kolejno na linii wypłat, zaczynając od pozycji po lewej stronie. 6 wysokopłatnych symboli jest reprezentowanych przez postacie ludzi (ukryte Reptoidy). 4 niskopłatne symbole to różne medale. W grze występuje również symbol Scatter, z którego wypłata jest rozproszona jeżeli 2 lub więcej takich symboli pojawi się na rolkach. Symbole Wild nie ukazują się na rolkach, ale mogą być stworzone dzięki funkcji Repto Detector. Symbol Wild zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symboli Scatter.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Reptoids
Game Platform Yggdrasil Gaming
Technology HTML5
Reels 5
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 7/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
Seasons darmowe automaty za darmo

Seasons

Seasons darmowe automaty za darmo. Doskonała zabawa i interesujące wygrane teraz online

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Elvis

Elvis

Darmowy automat do gry Elvis. Wygrane z kilku linii sumują się. Całkowita stawka na linię musi dać się podzielić równo przez liczbę wszystkich aktywnych linii

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Sparks

Sparks

Automat można wypróbować w najlepszych kasynach internetowych

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo