DarmoweAutomaty
DoGry
Reactoonz

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Reactoonz

Reactoonz to kaskadowa gra slotowa rozgrywana na planszy 7x7. Symbole przesuwają się w dół planszy, tworząc zwycięskie kombinacje. Wygrane zdobywa się, uzyskując 5 lub więcej symboli tworzących grupę, w której stykają się one ze sobą poziomo i/lub pionowo. Wygrywające symbole są usuwane, a w ich miejsce na plansze opadają nowe symbole. Gra kontynuowana jest kaskadowo do momentu, w którym nie można już utworzyć żadnych nowych zwycięskich kombinacji. Wszystkie wygrane w trakcie rundy gry pomagają zwiększyć poziom naładowania 5 kolejnych liczników Quantum Leap.

Gdy licznik będzie w pełni naładowany, do kolejki dodawana jest losowo jedna z poniższych funkcji Quantum:

  • Implozja: Zamienia od 3 do 6 symboli w symbole uniwersalne, jednocześnie niszcząc wszystkie sąsiadujące z nimi symbole.
  • Zmiana: Wybiera 1 losowy jednooki symbol, a wszystkie identyczne symbole zamieniają się w inny symbol. W przypadku braku na planszy jednookich symboli, funkcja może wybrać dowolny dostępny symbol.
  • Demolka: Niszczy wszystkie jednookie symbole i wszystkie identyczne symbole.
  • Nacięcie: Wycina na środku symbol uniwersalny i tworzy na planszy dwie przecinające się przekątne linie. Obie linie wyświetlają losowo wybrany symbol.

Gdy wszystkie 5 liczników zostanie w pełni naładowanych, do kolejki zostanie dodana funkcja Gargantoon. Gargantoon najpierw dodaje w losowej pozycji na planszy symbol uniwersalny o rozmiarach 3x3. Jeśli nie będzie możliwych więcej kaskad, najpierw stanie się dwoma symbolami uniwersalnymi o rozmiarach 2x2, zanim zamieni się w dziewięć symboli uniwersalnych o rozmiarach 1x1 każdy. Nowe symbole spadają z góry, aby przed każdym ruchem wypełnić planszę. Jeśli nie będzie możliwych więcej kaskad, zostaną uruchomione oczekujące w kolejce funkcje Quantum. Gra jest kontynuowana normalnie, a licznik jest w dalszym ciągu doładowywany, zapewniając więcej efektów i szans na dodatkowe wygrane. Licznik resetują się dopiero po zakończeniu rundy, jeśli nie pozostanie więcej zwycięskich kombinacji. Na każdym początkowym obrocie bez wygranej istnieje szansa, że Gargantoon zrzuci na planszę od 4 do 8 symboli.

 

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Reactoonz
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Reels 7
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe

The Legend of Shangri-La: Cluster Pays

The Legend of Shangri-La: Cluster Pays to 6-bębnowy, 5-rzędowy slot wideo z mechaniką Cluster Pays. Gra jest rozgrywana na grupach symboli

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Porownania kasyn

Każde państwo obwarowuje legalność kasyn internetowych własnymi przepisami, także legalność kasyn internetowych jest zależna od państwa w jakim gramy

Pełny artykuł

Heidis Bier Haus

Heidis Bier Haus

Zagraj w jednorękiego bandytę Heidis Bier Haus i wszystkie najbardziej pożądane wśród graczy gry hazardowe online

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo