DarmoweAutomaty
DoGry
Planet Fortune

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Planet Fortune

Planet Fortune to automat do gry z 5 bębnami, która zaprasza graczy do retro-futurystycznego wszechświata w celach odkrywczych, a dokładnie w celu znalezienia nowych granic bogactwa. W grze tej można grać na 40 stałych liniach wypłat. Symbole postaci i przedmiotów są umieszczane w stosach po 2, 3 lub 4 symbole na każdym bębnie. Symbole A-K-Q-J-10 i symbol uniwersalny nie są układane w stos. W grze występuje symbol uniwersalny (Robot), który zastępuje każdy inny symbol na bębnie, pomagając utworzyć zwycięskie kombinacje.

Trzy lub więcej symboli Robotów pojawiających się na dowolnym bębnie uruchomi funkcję darmowych obrotów – Rewolucję Robotów. Zostanie przyznanych 10 darmowych obrotów. Podczas darmowych obrotów wszystkie widoczne symbole uniwersalne (w tym także te, które uruchomiły tę rundę) będą przyczepione do bębnów. Kiedy rozpoczną się darmowe obroty, wszystkie symbole uniwersalne pozostaną na bębnach, ale będą przesuwać się poziomo w lewo po bębnie. Jeśli symbol uniwersalny będzie znajdować się na bębnie 1, zejdzie on z bębna i zniknie. Darmowych obrotów nie można powtórnie uruchomić. Nie można wygrać dodatkowych darmowych obrotów. Wszystkie wygrane z tej funkcji są dodawane do wygranych z wypłat za linie.

W każdej rundzie przed zatrzymaniem bębnów istnieje szansa na uruchomienie funkcji Magnetyczny Chaos. Po uruchomieniu funkcji Magnetyczny Chaos dwa lub trzy bębny są ze sobą połączone podczas sekwencji zakręcenia i zatrzymania bębnów. Dwa połączone ze sobą bębny zawierają wyłącznie zwykłe symbole o wymiarach 2x2, zaś trzy połączone ze sobą bębny zawierają wyłącznie zwykłe symbole o wymiarach 3x3. Symbole uniwersalne nie są umieszczane na połączonych bębnach. Gra może wybrać dowolne 2 lub 3 sąsiadujące ze sobą bębny.

Zwrot dla gracza: 96.50%. Zakłady można wybierać za pomocą przycisków z zakładami. Kliknij przycisk +/-, aby zmienić zakład o jedną wielkość. Aby zacząć rundę, kliknij Zakręć. Nagroda ustalana jest według tabeli wypłat na podstawie symboli, które wyświetlą się po zatrzymaniu bębnów.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Planet Fortune
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Reels 5
Lines 40
Graphics 3/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
Baloonies Farm

Baloonies Farm

Automaty darmowe Baloonies Farm gwarantuje świetną zabawę i wyjątkową grę z wieloma bonusowymi symbolami

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Lost Relics

Lost Relics

Zagraj w jednorękiego bandytę Lost Relics i wszystkie najbardziej pożądane wśród graczy gry hazardowe online. Zapraszamy do wzięcia udziału w innych grach hazardowych

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Royal Gems

Royal Gems

Royal Gems, bardziej przypominająca grę w mediach społecznościowych niż tradycyjny automat, to gra o tematyce królewskiej od Red Tiger Gaming

Game Gry Hazardowe Klejnoty

Kliknij tutaj i graj za darmo