DarmoweAutomaty
DoGry
Jimi Hendrix maszyny wrzutowe

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Jimi Hendrix

Głównym bohaterem tej gry Jimi Hendrix. Jest on najlepszym wirtuozem gitary wszech czasów. Najbardziej charakterystyczną rzeczą w tej maszynie jest słynna muzyka tego gitarzysty, razem z wystrzałowymi symbolami, które całkowicie oddają klimat lat sześćdziesiątych. Jest to produkt NetEntertainment, ma 5 bębnów, 3 rzędy i 20 linii z grafiką 3D.
Oprócz podstawowych symboli, gra oferuje także bonusowe możliwości wraz z 3 różnymi symbolami specjalnymi i darmowymi obrotami.
Zakręć bębnami w nowej grze Jimi Hendrix i zobacz animowane portrety Jimiego Hendrixa. Maszyna prezentuje przedstawienie z popularnymi melodiami i wielkimi wygranymi. Może zapamiętasz także ponadczasowe hity takie jak Foxy Lady, Hey Joe czy Purple Haze.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Jimi Hendrix
Game Platform NetEnt
Lines 20
Reels 5
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Hot Game Gry Slotowe
Gift Shop

Gift Shop

Automat do gry hazardowej Gift Shop jest jednym z klasycznych slotów wideo. Tematem tego wspaniałego slotu są prezenty

Game Jackpot Las Vegas Gry Hazardowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Basketball Stars automaty do gry

Basketball Stars

Jackpoty zaczynając od jednego miliona można znaleźć tylko w Basketball Stars

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

The Golden Chase

The Golden Chase

Golden Chase to cudownie eleganckie gniazdo z elegancką rozgrywką i ekscytującymi funkcjami zarówno w grze podstawowej, jak i funkcji darmowych spinów

Game Gry Hazardowe Klejnoty

Kliknij tutaj i graj za darmo