DarmoweAutomaty
DoGry

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Hugo 2

Śledź dalsze przygody małego przyjaznego trolla, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Hugo 2 to slotowa gra z 5 bębnami, w której wyruszysz na ekscytującą wyprawę w poszukiwaniu najbardziej pożądanego skarbu i będziesz uciekać przed złem. W tej grze dostępnych jest 10 stałych linii wypłat. Gra obejmuje symbol uniwersalny (Hugo), symbol rozproszony podczas darmowych obrotów (Bóbr) oraz premiowy symbol rozproszony (Zła Wiedźma Afskylia). Symbol uniwersalny zastępuje każdy inny symbol na bębnie (za wyjątkiem symbolu rozproszonego i symboli premiowych), pomagając utworzyć zwycięskie kombinacje.

Trzy lub więcej symboli rozproszonych Złej Wiedźmy Afskylii w dowolnym miejscu na bębnach uruchamia grę premiową Jaskinia Czaszek, podczas której gracz wybiera ścieżki w jaskini. Celem gry jest dotarcie do komnaty ze skarbem i otwarcie skarbu Afskylii po wybraniu właściwego klucza. Każda z wybranych ścieżek może przyznać nagrodę pieniężną, zaś za odnalezienie skarbu na końcu przyznawany jest mnożnik całkowitej wygranej, którego wysokość zależy od liczby pozostałych graczowi żyć. 2-, 3-, 4- lub 5-krotność całkowitej wygranej za 0, 1, 2, lub 3 pozostałe życia. Uważaj na śmiertelne niebezpieczeństwa.

Jeśli Ci się nie uda, możesz wykorzystać kolejne życie i spróbować ponownie, gdyż 3, 4 lub 5 symboli rozproszonych daje odpowiednio 1, 2 lub 3 dodatkowe życia. Trzy symbole rozproszone Bobra na bębnach 1, 3 i 5 uruchamiają funkcję darmowych obrotów Wyścig Troli. Gracz otrzymuje początkowo 10 darmowych obrotów, ale podczas rundy można wygrać 5 lub 10 dodatkowych darmowych obrotów. Po wykorzystaniu maksymalnej liczby 20 darmowych obrotów gracz ma szansę udziału w grze premiowej Jaskinia Czaszek z początkową liczbą 3 żyć. Wszystkie zakłady i linie są takie same jak w grze, w której uruchomiona została funkcja.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Hugo 2
Game Platform Play'n GO
Technology HTML5
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 8/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
Hula Hula Nights

Hula Hula Nights

Zagraj w jednorękiego bandytę Hula Hula Nights i wszystkie najbardziej pożądane wśród graczy gry hazardowe online. Znajdziesz tam również i zestawienia premii

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Porownania kasyn

Każde państwo obwarowuje legalność kasyn internetowych własnymi przepisami, także legalność kasyn internetowych jest zależna od państwa w jakim gramy

Pełny artykuł

Extra Juicy

Extra Juicy

Wydanie Pragmatic Play jest tradycyjną maszyną owocową Extra Juicy z 5 bębnami i 10 liniami wypłaty

Game Automaty Owocówki Spiny Gry Hazardowe

Kliknij tutaj i graj za darmo