DarmoweAutomaty
DoGry

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Goldilocks

Goldilocks and the Wild Bears to 5-bębnowy slot wideo z 25 liniami zakładu. W grze pojawjają się symbole mnożnika Wild, darmowe zakręcenia i funkcja Misie Wild podczas darmowych zakręceń. Teoretyczna wypłata wynosi 96,84%.

Zasady gry

Automaty wideo są bardzo łatwe w obsłudze.

Wystarczy wykonać 3 poniższe czynności:

 1. Wybierz zakład całkowity.
 2. Naciśnij przycisk z symbolem Zakręć.
 3. Sprawdź wygraną w polu Wygrana.

Opis funkcji gry

Zakład

 • Zakład całkowity jest wyświetlany na ekranie Zakład Całkowity. Zakład zmienia się, klikając ten ekran i określając wybrany zakład całkowity.
 • Liczba linii zakładów w tej grze jest stała i wynosi 25.

Zakręcenie

 • Grę rozpoczyna naciśnięcie przycisku z symbolem Zakręć.
 • Podczas obracania się bębnów gracz może zatrzymać grę, naciskając przycisk z symbolem Zakręć w wersji na komputer lub naciskając ekran w wersji na urządzenia przenośne.

Wygrana

 • Każda łączna wygrana w rundzie gry jest wyświetlana w polu Wygrana.
 • Wypłaty za symbole są wyświetlone w tabeli wypłat i odpowiadają ustawieniom bieżącego zakładu.
 • Wygrane z linii zakładu są wypłacane od lewej do prawej.
 • Wypłacana jest tylko najwyższa wygrana w linii zakładu.
 • Oddzielne wygrane z linii zakładu będą wyświetlane na wygranych z linii zakładu podczas prezentacji wygranej.
 • Podczas darmowych zakręceń całkowita wygrana za każde zakręcenie jest wyświetlana w polu Wygrana. Zakumulowana wygrana za wszystkie darmowe zakręcenia jest natomiast widoczna w polu Całkowita Wygrana.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Goldilocks and the Wild Bears
Game Platform Quickspin
Rows 3
Reels 5
Lines 25
Technology Flash
Graphics 3/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
Pharaoh

Pharaoh

Pierwszorzędna rozrywka na automatach Pharaoh i innych uwielbianych grach czeka na Ciebie w kasynach online. Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy listę kasyn online

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Book of Immortals

Book of Immortals

Book of Immortals to egipski automat, który wygląda jak hollywoodzki film o superbohaterach. Projekt jest bardzo elegancki

Game Gry Hazardowe Pieniądze

Kliknij tutaj i graj za darmo

Naked Gun

Naked Gun

The Naked Gun to 5-bębnowy, 20-liniowy automat oparty na popularnej, klasycznej komedii. Gra zawiera 4 zabawne i klasyczne funkcje wędrujących symbolów wild

Game Jackpot Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo