DarmoweAutomaty
DoGry

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Fruit Warp

Z niekonwencjonalną grą o nazwie Fruit Warp wyszła firma Thunderkick. Jest to automat z ciekawą grafiką, który przedstawia się sam w klipie wideo, gdzie owoce lecą przez tunel. Gra nie zawiera ani żadnych bębnów ani lini wygrywających, ale po włączeniu na ekranie pojawia się 9 symboli owoców i gdy są przynajmniej trzy takie same, to pieniądze wpadają Ci do kieszeni. Jeśli są 4 takie same owoce, to wchodzisz do trybu bonusowego, gdzie możesz wygrać 20 krotność swojej ostatniej wygranej. Ostateczna wygrana w rundzie bonusowej w Fruit Wrap może być ogromna, w zależności od tego czy uzbierasz odpowiednie wygrane na innych owocach.

Znajdź możliwie najwięcej takich samych owoców, a los wynagrodzi Cię soczystymi wygranymi

Fruit Warp jest pełna miłych niespodzianek, które nie tylko wprowadzą Cie do ogrodu pełnego słodkich owoców, ale także do nagród, które gra oferuje. W rezultacie możesz wygrać do 216 monet w jednym spinie, które później mogą być wymienione na realne pieniądze.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Fruit Warp
Game Platform Thunderkick
Theme Fruits
Technology HTML5
HD Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe Automaty Owocówki
Jungle Jackpots gry w kasynie

Jungle Jackpots

Doskonała i wciągająca grafika na automacie Jungle Jackpots to doskonała rozrywka, które przyniesie Ci mega wygrane

Hot Game Jackpot Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Turning Totems slotowe gry online

Turning Totems

Turning Totems slotowe gry online. Lukratywne nagrody w rundach bonusowych

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Speed Cash

Speed Cash automat do gry. Postaw na właściwe liczby i tez zostań milionerem

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo