DarmoweAutomaty
DoGry
Fortunium

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Fortunium

Tytułowe Fortunium jest złotym miastem – bogatą metropolią dobrobytu i dostatku. To również ojczyste miasto Wiktorii i Maksymiliana – głównych bohaterów gry. Razem z Wiktorią, uznaną podróżniczką i Maksymilianem, pracowitym inwestorem możesz osiągnąć wiele i nieźle się wzbogacić. W Fortunium nie będziesz się nudził.

Fortunium od Microgaming oferuje wiele specjalnych funkcji oraz symboli. Jednymi z nich są Maksymilian i Wiktoria. Oprócz nich dostępne są również skrzynie pełne złota. Slot zawiera także Mystery Symbols, Mystery Reels, symbol Stacked Mystery i fantastyczny Win Booster.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Fortunium
Game Platform Microgaming
Technology Flash
Rows 5
Reels 5
Lines 40
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Gry Hazardowe

Kronos

Kronos automaty do gry. Symbole muszą utworzyć wygrywającą kombinację na sąsiadujących bębnach, zaczynając od pierwszego po lewej

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Wolf Cub

Wolf Cub

W automacie Wolf Cub będziesz zbierał trofea, które podzielone są na specjalne mnożniki i specjalną wygraną

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Contact us

Contact us. Marketing and advertising is our key focus and this is who we are

Pełny artykuł