DarmoweAutomaty
DoGry
Europejska Ruletka

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Europejska Ruletka

Zasady gry Europejska Ruletka

Omówienie gry

 • Europejska Ruletka to klasyczna ruletka z możliwością obstawiania po rzuceniu kulki przez krupiera, zakładami specjalnymi i ulubionymi zakładami.
 • Koło ruletki ma 37 pól oznaczonych od 0 do 36. Gracz musi przewidzieć, na którym polu zatrzyma się kulka po zakręceniu kołem.
 • Minimalne i maksymalne zakłady na stole są wyświetlane w sekcji stołu Min/Maks.
 • Wypłaty są dokonywane zgodnie z tabelą wypłat. Aby wyświetlić tabelę wypłat, należy nacisnąć przycisk i na klawiaturze albo przejrzeć sekcję dotyczącą wypłat.

Wnoszenie zakładów

 • Możesz wskazać kursorem różne obszary stołu, aby podświetlić wybrane zakłady.
 • Gdy jest podświetlona pozycja stawki, wyświetla się okno zawierające limity maks. i min. dla tej stawki.
 • Aby wnieść zakład, wybierz wartość żetonu, a następnie kliknij numer lub pozycję stawki w tabeli. Dodatkowe kliknięcia dodają wymaganą liczbę żetonów takiej samej wartości do wybranej stawki.
 • Jeśli po lewej i prawej stronie żetonów są wyświetlane aktywne strzałki, ich klikanie powoduje wyświetlenie dodatkowych wartości żetonów, które można obstawiać.
 • Po wniesieniu zakładu można wskazać żetony na stole, aby sprawdzić łączną wartość zakładu oraz łączną wypłatę w przypadku zwycięstwa.
 • Po zakończeniu obstawiania należy kliknąć przycisk START, aby rozpocząć rundę gry. Kulka jest wtedy wrzucana na koło ruletki.
 • Kiedy kulka wpadnie do szczeliny, jest ogłaszany zwycięski numer, a wygrywające zakłady są wypłacane.
 • Kołem można zakręcić bez wnoszenia jakichkolwiek zakładów.

Auto dostosowanie stawki

 • Jeśli stawka przekroczy limit stawki lub tabeli, funkcja Auto dostosowania stawki dostosowuje wartość stawki do możliwie najwyższej wartości. Jeśli zakład obejmuje kilka pozycji, zostanie proporcjonalnie zmniejszony do odpowiednich pozycji. Jeśli zmniejszony zakład jest zbyt mały, by pokryć wszystkie żądane pozycje, żetony zostaną umieszczone na możliwe największej liczbie pozycji. Jeśli nie można pokryć żądanych pozycji, gra losowo wybierze pozycje, w których zostaną umieszczone żetony.
 • Aby uaktywnić tę funkcję, otwórz Ustawienia gry.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title European Roulette
Game Platform NetEnt
Wheels 1
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe Ruletka Online
Empress of the jade sword

Empress of the Jade Sword

Już teraz przetestuj automaty Empress of the Jade Sword i mnóstwo innych wspaniałych gier hazardowych online

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Space Wars video sloty

Space Wars

Space Wars video sloty.Sklonowane symbole zwiększają szanse na wygranie maksymalnej wypłaty 400.000 monet

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Valletta Megaways

Valletta Megaways

Dwie losowe funkcje i darmowa runda z funkcją Valletta Streak będą twoją drogą do zwycięstwa i nagród do 10.000 razy więcej niż Twój zakład

Game Spiny Gry Hazardowe

Kliknij tutaj i graj za darmo