DarmoweAutomaty
DoGry
Cloud Quest (Zadanie w Chmurach) gra online

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Cloud Quest

Cloud Quest to najnowsza gra od Play N’ Go, która nie ma klasycznych bębnów, ale oferuje za to kratkę 5x5 wypełnioną symbolami. Wygrywasz, jeśli pionowo lub poziomo uzyskasz trzy lub więcej takie same symbole pod rząd. Zwycięskie symbole wtedy znikają a na ich miejsce pojawiają się nowe, dzięki czemu masz szanse na większą wygraną.

Nawet Ty możesz cieszyć się życiem w chmurach, które pełne jest niespodzianek

W tym nieskończonym świecie czeka na Ciebie wiele cennych nagród.
Jednym z symboli specjalnych w grze Cloud Quest jest symbol wild - złota tarcza, która zastępuje symbole spoza zwycięskich kombinacji i rozpoczyna grę bonusową. A w niej możesz wygrać fantastyczne nagrody. Przed każdą rundą wybierana jest linia BONUS. Jeśli wszystkie 5 symboli zniknie na tej linii, rozpoczyna się runda bonusowa. Jeśli zniknie wszystkich 25 symboli, otrzymasz od królestwa nagrodę specjalną.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Cloud Quest
Game Platform Play'n GO
Reels 5
Lines 100
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
Pied Piper

Pied Piper

Pied Piper to slot wideo z bębnami 4x5 i 40 liniami z ponownymi zakręceniami Piper i darmowymi zakręceniami

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

24 slot

24 Slot

24 slot darmowe automaty. Doświadcz meksykańskiej zabawy i licz swoje wygrane

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo

Baker’s Treat

Baker’s Treat

Baker’s Treat zachwyca intensywnymi kolorami, stymuluje zmysły i wystawi Twoją silną wolę na prawdziwą próbę. Widząc te wszystkie słodkości

Game Gry Hazardowe

Kliknij tutaj i graj za darmo