DarmoweAutomaty
DoGry
Maszyny wrzutowe Birds on a Wire

Kasyno gry w najwyższej jakości za prawdziwe pieniądze w:

Birds on a Wire

Z pewnością będziesz zaskoczony grą Birds on a Wire od Thunderkick, w której możesz zobaczyć wiele kolorowych ptaków siedzących na kablach. Zainteresują cię swoim wyglądem. W automacie jest pięć bębnów, a linii 17, która jest wyjątkową liczbą.

Twoje wygrane wiszą na kablach

Ta gra zawiera spadające symbole, rozciągające się symbole Wild, mnożniki oraz grę bonusową, która jeszcze bardziej zwiększy twoje dochody.
Pierwszym symbolem bonusowym jest pudło, które dostarczy ci darmowych obrotów. Drugim jest ptak, który zastępuje każdy inny symbol by stworzyć kombinację i zwiększyć twoje wygrane.

Na co więc czekasz?

Naszym celem jest zebrać wszystkie automaty do gier, zbudować społeczność fanów maszyn do gier i nowych użytkowników, a także stworzyć środowisko, w którym każdy może się dobrze bawić grając na darmowych maszynach do gier. Nasza strona działa niezależnie od samego początku i czujemy, że stworzyliśmy witrynę, która będzie rajem dla fanów gier na automatach.

Na naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do szerokiego wachlarza darmowych automatów do gier z liczbą bębnów od 3 do 5, których liczba linii wygrywających wynosi od 1 aż do 1024. Od teraz możesz grać zarówno dla zabawy, jak i na pieniądze. Na co więc czekasz? Zacznij grę online już teraz i zacznij wygrywać

Automaty do Gry

Pierwszy automat został zbudowany w 1887 roku przez Charlesa Fey i to właśnie jego dzieło ulepszone i zmodyfikowane wielokrotnie stało się popularną wśród ludzi rozrywką. W Polsce legalne automaty do gry pojawiły się około 1970 roku i stały się dla Polaków namiastką wielkich kasyn za oceanem. Dzisiejsze czasy to dobra Internetu, nie trzeba już się wybierać do kasyna, wystarczy włączyć grę online i zagrać już w tej sekundzie w której przyjdzie wam na to ochota.

Informacje dotyczące gry

Title Birds On A Wire
Game Platform Thunderkick
Theme Birds on Wire
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Lines 17
HD Yes
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Gry Slotowe
300 Shields Extreme

300 Shields Extreme

Przez NextGen Gaming, 300 Shields stał się ogromnym hitem w świecie iGaming po jego premierze i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych gier

Game Gry Hazardowe Pieniądze

Kliknij tutaj i graj za darmo

Automaty do gry Fruit Shop

Fruit Shop

Automaty do gry Fruit Shop. Najwyższe jackpoty, jakie można w kasynach internetowych zdobyć

Game Gry Slotowe Automaty Owocówki

Kliknij tutaj i graj za darmo

Automaty do gry Full Moon Fortunes

Full Moon Fortunes

Automat Full Moon Fortunes wyposażony jest w wiele funkcji pomnażających wygrane i odblokowujących specjalne kombinacje na bębnach

Game Gry Slotowe

Kliknij tutaj i graj za darmo